новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


27 липня відбулося виїзне засідання робочої групи із проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи в с. Доброводи, Ковалівка, Олеша Монастириського району 28.07.2015

27 липня 2015 року відбулося виїзне засідання робочої групи із проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо надання населенню субсидій в с. Доброводи, Ковалівка, Олеша Монастириського району.


Провели засідання Громадської ради при департаменті соціального захисту населення ОДА 28.07.2015

Засідання Громадської ради при департаменті соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації відбулось 28 липня. У ході засідання обговорили питання надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку, на придбання твердого палива, скрапленого газу.


24 липня 2015 року передчасно помер Лепницький Володимир Адамович 27.07.2015
Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації глибоко сумує з приводу передчасної смерті громадського діяча, учасника багатьох благодійних акцій по наданню допомоги дітям-сиротам, інвалідам війни та праці, одного із організаторів створення меморіалу пам’яті учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ветеранам ядерних випробувань Лепницького Володимира Адамовича.
З урахуванням доходу сім'ї багатьом стало вигідніше отримувати субсидії замість пільг, - Мінсоцполітики 24.07.2015

З урахуванням доходу сім’ї, який наразі береться до обрахунку, багатьом стало вигідніше отримувати субсидії замість пільг. На цьому наголосив заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін на брифінгу в Будинку Уряду у п’ятницю, 24 липня.


Степан Барна: Обов'язок кожного - піклуватися про живих Героїв! 23.07.2015

Обов'язок кожного – не тільки пам'ятати загиблих Героїв, відвідувати їх могили, а й піклуватися про поранених учасників АТО, сім'ї загиблих. На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Степан Барна під час засідання Ради АТО, яке відбулося 23 липня в обласній державній адміністрації.


На засіданні колегії Мінсоцполітики Розенко окреслив основні напрямки соціальних реформ 20.07.2015

Протягом першого півріччя Міністерство соціальної політики зосередилося на проведенні масштабних реформ у соціальній сфері, зокрема: реформування системи житлових субсидій, пільг, пенсійної системи, реформування системи державного соціального страхування, реформування служби зайнятості та ринку праці в Україні, розробка сучасного і конкурентоздатного трудового законодавства та створення належної системи соціального захисту учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб.


Товариство з обмеженою відповідальністю «Тервікнопласт» (ТМ «Вікнар'оff») проводить набір працівників 16.07.2015

Товариство з обмеженою відповідальністю «Тервікнопласт» (ТМ «Вікнар'оff») - виробник металопластикових конструкцій, який уже понад 9 років успішно працює на віконному ринку України та оснащений найсучаснішим автоматизованим обладнанням відомих європейських марок Urban, Lisec, Rapid.


Заступник директора департаменту-начальник управління соціальних гарантій департаменту соціального захисту населення Воронка О.С взяв участь у телепередачі 15.07.2015

Заступник директора департаменту-начальник управління соціальних гарантій департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Воронка О.С взяв участь у телепередачі «На часі» на ТТБ.


Програма житлових субсидій стала максимально наближеною до людей - Розенко 10.07.2015

Міністерство соціальної політики України підбило перші підсумки роботи нової системи житлових субсидій і внесло на розгляд Уряду проект постанови, яка суттєво коригує принципи надання громадянам субсидій. Поточного тижня Постанову за №475 було ухвалено Кабінетом Міністрів. Найближчим часом вона має бути опублікована і вступить в силу.


Фахівці Мінсоцполітики роз'яснили новий механізм надання пільг громадянам 10.07.2015

У Комунікативному центрі Уряду відбулася експертна зустріч на тему "Надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї" за участю заступника Міністра соціальної політики України Віталія Мущиніна, директора департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталія Музиченка та експертів.


1 та 9 липня в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації відбулися чергові селекторні наради 09.07.2015

1 та 9 липня в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації відбулися чергові селекторні наради щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг з травня 2015 року, які провів директор департаменту В.Боярський.


Змінено порядок забезпечення санаторно-курортними путівками інвалідів у санаторіях спінального профілю 09.07.2015

8 липня 2015 р. Урядом прийнято постанову № 466 «Про внесення змін до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад».


Діти із сімей бійців АТО вирушають в екскурсійний тур Угорщиною 09.07.2015

Тижневий екскурсійний відпочинок в Угорщині чекає із сімей дітей бійців АТО з Тернопільщини. Протягом літнього періоду планують відправити у таку поїздку 40 дітей.


Держава планує придбати понад 700 квартир для учасників АТО та родин загиблих героїв 08.07.2015

В інформаційному агентстві "Укрінформ" відбувся "круглий стіл" на тему: «Як забезпечити учасників АТО житлом?» Участь у заході взяли перший заступник Міністра соціальної політики України Василь Шевченко, голова Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко, народні депутати України, представники громадських організацій, місцевих органів влади і самоврядування.


Погашення заборгованості із виплати із заробітної плати – на контролі ОДА 06.07.2015

Засідання обласної тимчасової комісії з питань заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат відбулося 3 липня під керівництвом заступника директора департаменту – начальника управління моніторингу та організаційної роботи департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, заступника голови комісії Володимира Росоловського.


Вгору