новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Про підсумки роботи управління праці та соціального захисту населення Зборівської райдержадміністрації за 2016 рік 20.02.2017
        Основним завданням управління було і залишається забезпечення, в межах своїх повноважень, виконання законів України направлених на соціальний захист населення району, шляхом надання різного роду державних соціальних допомог сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сімя'м, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, пільг та субсидій на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу, забезпечення компенсаційними виплатами інвалідів на бензин, технічне обслуговування та ремонт автомобіля, вартості санаторно-курортного лікування, компенсацій особам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, матеріально-побутового та соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, а також соціальних захист внутрішньо переміщених осіб, дотримання законодавства про працю.
Працівники Заліщицького терцентру готували вареники для бійців АТО на передову 20.02.2017
Нещодавно  працівники територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) Заліщицького району цілий день готували домашні традиційні вареники з картоплею для бійців на передову, для підняття морального та бойового духу.
На свято Стрітення до підопічних Шумського терцентру завітав протоієрей 20.02.2017
Свято Стрітення Господнє, в народі «Стрічання», «Громиця», «Зимобор»— одне з найбільших християнських свят, яке відзначається на 40-й день після Різдва Христового — 15 лютого. 14 лютого у відділенні денного перебування територіального центру (надання соціальних послуг) Шумського району відбулась  бесіда з протоієреєм о.Миколаєм «Стрітення Господнє».

Працівники Шумського терцентру взяли участь у мітингу-реквієм, який присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав 17.02.2017
Працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шумського району взяли участь у мітингу-реквієм «Час обрав нас», який присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Всі учасники мітингу віддали шану мужності та героїзму воїнів-афганців і поклали квіти до пам’ятника.
Відбулося засідання комісії з питань призначення соціальних виплат переселенцям, які проживають у Підгаєцькому районі 17.02.2017
08 лютого в управлінні соціального захисту населення Підгаєцької районної державної адміністрації відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування при Підгаєцькій районній державній адміністрації, на якій було заслухано інформацію про фактичне місце проживання на території Підгаєцького району 25 внутрішньо переміщених осіб. Комісією вирішено: скасувати дію довідок про взяття на облік 10 внутрішньо переміщеним особам, у зв’язку із встановленням факту не проживання цих осіб за вказаними адресами на території Підгаєцького району.
Ігор Вонс: Основним завданням міжвідомчої робочої групи з питань підвищення заробітної плати є профілактична робота та взаємодія з підприємцями 17.02.2017
16 лютого,під керівництвом заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Ігоря Вонса, відбулось засідання Міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.
У Тернополі вшанували 28-му річницю виведення військ з Афганістану 16.02.2017
Мітинг-реквієм, присвячений 28-мій річниці виведення військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбувся в парку Національного відродження у Тернополі.
Священослужителі відслужили панахиду за душами усіх земляків полеглих у ході афганської війни та тих, що віддали своє життя за незалежність і цілісність України на Сході та під час Революції Гідності.
Вклонитися пам`яті воїнів-земляків, які не повернулися з чужої землі до пам’ятного знаку перший заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Крисак, воїни-афганці, духовенство, представники ветеранських організацій та громадськість краю.
Позитивні властивості музикотерапіі відчули на собі підопічні Шумського терцентру 16.02.2017

У відділенні денного перебуванні територіального центру (надання соціальних послуг) Шумського району завідувач відділення ІванаХрищук провела музикотерапію під назвою: «Музичне мистецтво – основа психологічного здоров’я».

Це особливий вид мистецтва. Музикотерапія – це метод релаксації, позитивні властивості якого доведені науковим шляхом і успішно використовується, як терапія для відновлення емоційного балансу, зняття душевного дискомфорту та усунення соматичних недуг. Сила музики, чарівна краса симетрії звуків здатна виривати людину з буденного одноманітного життя, створити навколо неї атмосферу чогось значного, справжнього.Інформація про роботу управління праці та соціального захисту населення Бучацької райдержадміністрації за 2016 рік 23.01.2017
В управлінні праці та соціального захисту населення Бучацької районної державної адміністрації станом на 01.01.2017 року штатна чисельність працівників становить 45 чол., в тому числі 44 державних службовців.
На утримання апарату управління за 2016 рік надійшло і використано 2710,9 тис.грн., відповідно за 2015 рік – 1817,5 тис.грн.
Психолог Шумського терцентру провела коучинг для волонтерів та осіб з інвалідністю 20.01.2017
16 січня психолог Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шумського району Тетяна Шишковська, у рамках співпраці, завітала до Шумського районного центру зайнятості, де провела коучинг під назвою «Кольоротерапія» для волонтерів, в тому числі для осіб з інвалідністю.
Працівники територіального центру провелимайстер-клас «Стильнихбрів» для тернополян похилого віку 20.01.2017
Нещодавно у відділенні денного перебування Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) пройшовмодниймайстер-клас «Стильнихбрів».
На майстер-класі інстуктор з трудової терапії відділення денного перебування Позднєєва Світлана Володимирівна робила корекцію та фарбування брів для тернополян похилого віку, створюючигармонійний і неповторний образ.
Підопічні Збаразького терцентру представляли Тернопільщину в Києві на виставці «Розкриваючи крила» 20.01.2017
Ірина Василівна Біленька, збаражчанка, вишивальниця бісером, незважаючи на проблеми у здоров`ї, постійно працює над собою, удосконалює свої вміння, даруючи радість собі і близьким людям.
Василь Петрович Онуфрович, житель с. Мала Березовиця, вишиває нитками серветки, рушники, сорочки, картини.

Тернополяни літнього віку мають можливість займатись на велотренажері 20.01.2017
Відділення денного перебування Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення запрошує людей похилого віку на заняття на велотренажері за адресою: вул. Лисенка 8, каб. № 6 (цокольний поверх).
Додаткова інформація за телефоном: 22-02-52
Терцентр Тернопільського району підопічним надає послугу робітника з комплексного обслуговування та ремонту будівель 20.01.2017
Підопічні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району можуть скористатися послугами робітника з комплексного обслуговування та ремонту будівель.Робітник виконує такі замовлення:
- різання та рубання дров;
- благоустрій території;
- робота на присадибних ділянках;
- дрібні ремонтні роботи.
Для тернополян похилого віку проводять курси комп’ютерної грамотності 20.01.2017
Уміння користуватись комп’ютером у наш час – це звична справа. Але старшому поколінню потрібно докласти максимум зусиль, аби збагнути, як він працює.
У відділенні денного перебування Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) проводяться курси з навчання людей похилого віку комп’ютерної грамотності. Тут можна освоїти комп’ютер та найпростіші комп’ютерні програми, а також попрацювати у всесвітній мережі «Інтернет».

Вгору