новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Уряд врегулював питання розрахунку та повернення до бюджету сум невикористаної субсидії на оплату послуг з централізованого та індивідуального опалення 26.08.2016

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 23 серпня 2016 року прийняв постанову „Деякі питання надання субсидій для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) та послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення”.


НАДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ 25.08.2016

Станом на 01.08.2016 року на обліку в управліннях соціального захисту населення області перебувало 71075 одержувачів різних видів державних соціальних допомог. За січень-липень поточного року здійснено нарахувань на суму 658,8 млн. гривень.


Працівники департаменту соціального захисту населення взяли участь в урочистому піднятті Державного прапора 23.08.2016

Урочисті заходи відбулися у Тернополі з нагоди Дня державного прапора України. На Театральному майдані відбулася урочиста церемонія освячення та підняття Прапора.


Працівники Збаразького територіального центру вітали підопічних відділення стаціонарного догляду зі Спасом 22.08.2016

Працівники відділення денного перебування Збаразького територіального центру соціального обслуговування на чолі з директором центру вітали підопічних відділення стаціонарного догляду зі Спасом.


Інструкції про порядок заповнення документів для призначення житлової субсидії 22.08.2016

Інструкція про порядок заповнення бланку Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.


З цього тижня відбудеться впровадження в дослідну експлуатацію Єдиного реєстру внутрішньо переміщених осіб 22.08.2016

Про це повідомив заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін на зустрічі з Манфредом Профазі – головою представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.


Тернопільський терцентр організував для своїх підопічних пізнавальну екскурсію по музею 22.08.2016

За сприяння директора Тернопільського обласного художнього музею та Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) була організована цікава, пізнавальна екскурсія по музею.


Єдиний реєстр внутрішньо переміщених осіб запрацював у тестовому режимі 22.08.2016

З 1 серпня Міністерство соціальної політики в тестовому режимі запустило єдиний реєстр внутрішньо переміщених осіб. До цього він обмежувався регіональними форматами: кожен окремий орган соціального захисту адміністративно-територіальної одиниці мав свій реєстр.


Вечір ретро-музики для людей літнього віку 22.08.2016

Вже стало хорошою традицією організовувати цікаві, пізнавальні заходи для самотніх людей літнього віку, які перебувають на обслуговуванні у Тернопільському міському територіальному центрі соціального обслуговування населення. Нещодавно був проведений вечір ретро-музики.


В Збаразькому районному територіальному центрі соціального обслуговування святкували Медового Спаса та День пасічника 18.08.2016

В Збаразькому районному комунальному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) святкували Медового Спаса та День пасічника.


В департаменті соціального захисту населення оголошено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста 17.08.2016

В департаменті соціального захисту населення оголошено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста (на час відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею чотирирічного віку) відділу планово-економічної роботи управління фінансів.


Рада посилила соціальний захист учасників АТО і членів їх сімей 16.08.2016

Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям» щодо соціального захисту членів сімей учасників антитерористичної операції», який підтримало 237 народних депутатів.


Щодо чисельності пільговиків та відшкодування пільг 16.08.2016

Станом на 01.08.2016 на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, в Тернопільській області перебувало 271 393 особи, які мають право на пільги. Зазначена чисельність громадян мала понад 481 тисячу статусів (посвідчень).


Працівники Збаразького територіального центру організували підопічним екскурсію на Божу гору (гора-останець) Кременецького району 15.08.2016

Працівники Збаразького районного комунального територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) організували підопічним екскурсію на Божу гору (гора-останець) Кременецького району Тернопільської області. Вона є частиною національного парку «Кременецькі гори» і заповідника Медобори. Висота гори над рівнем моря становить 366,8 м.


Відділення денного перебування Збаразького територіального центру організувало зустріч з майстром народних художніх промислів художнього бісероплетіння 11.08.2016

Відділення денного перебування Збаразького районного комунального територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) організувало зустріч з майстром народних художніх промислів художнього бісероплетіння, Михальською Галиною Григорівною.


Вгору