новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


В обласній філармонії презентували Книгу Пам’яті «Малолітні політв’язні Тернопільщини» 06.10.2015

6 жовтня року директор департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Вадим Боярський взяв участь у заходах щодо презентації Книги Пам’яті "Малолітні політв'язні Тернопільщини" яка відбулась у Тернопільській обласній філармонії. До книги увійшли спогади 30-ох на той час юних учасників підпілля ОУН, УПА, на нелегку долю яких випали табори й переслідування радянської системи.


До Дня захисника Вітчизни в Тернополі відбудеться урочиста хода 06.10.2015

6 жовтня директор департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Вадим Боярський взяв участь у засіданні організаційного комітету з підготовки та відзначення в області Дня захисника України, яке провів заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Віктор Овчарук.


Уряд надасть одноразову грошову допомогу особам, які отримали тяжкі тілесні ушкодження під час Революції гідності 06.10.2015

30 вересня 2015 р. Уряд прийняв розпорядження № 1016-р «Про виділення коштів для надання одноразової грошової допомоги особам, які отримали тяжкі тілесні ушкодження під час участі в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 року».


Мінсоцполітики: Обмежень щодо отримання пільг і субсидій для членів родин загиблих військовослужбовців немає 05.10.2015

Щодо публікацій у соціальних мережах та деяких ЗМІ щодо обмеження пільг та неможливості оформлення субсидій для членів родин загиблих військовослужбовців Міністерство соціальної політики повідомляє наступне.


Робоча поїздка в Петриківський геріатричний будинок-інтернат 01.10.2015

1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку. З нагоди свята голова обласної державної адміністрації Степан Барна та директор департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Вадим Боярський відвідали мешканців Петриківського геріатричного будинку-інтернату.


Чергове засідання ради АТО 01.10.2015

1 жовтня 2015 року директор департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Вадим Боярський взяв участь у засіданні ради підтримки учасників антитерористичної операції, яке проходило під керівництвом голови облдержадміністрації Степана Барни, на якому присутні заслухали цілу низку актуальних питань.


Триває реконструкція територіального центру соціального обслуговування на Шумщині 30.09.2015

Під час робочої поїздки у Шумський район 29 вересня голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна проаналізував хід робіт у Шумському територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, який знаходиться у с. Великі Дедеркали.


Заступник директора-начальник управління моніторингу та організаційної роботи департаменту В.Росоловський взяв участь у «круглому столі» 29.09.2015

29 вересня заступник директора-начальник управління моніторингу та організаційної роботи департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Володимир Росоловський взяв участь у «круглому столі» "Активне довголіття", який приурочений до Міжнародного дня людей похилого віку, який відзначається 1 жовтня.


25 вересня директор департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Вадим Боярський взяв участь у нараді 25.09.2015

25 вересня директор департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Вадим Боярський взяв участь у нараді голови Монастириської районної державної адміністрації Марії Павлік із першим заступником голови, керівниками управлінь, відділів та структурних підрозділів районної державної адміністрації.


Кількість звернень за призначенням субсидії зростає - Віталій Мущинін 25.09.2015

Протягом останніх тижнів спостерігається тенденція до стрімкого зростання кількості звернень за призначенням житлових субсидій. Про це на брифінгу в Будинку Уряду повідомив заступник Міністра соціальної політики України Віталій Мущинін.


Мінсоцполітики: Триває спрощення порядку призначення субсидій 25.09.2015

23 вересня Урядом ухвалено рішення щодо подальшого спрощення і вдосконалення порядку призначення субсидій населенню. Про це на брифінгу в Кабінеті Міністрів повідомив заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін.


24 вересня проведено засідання колегії департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації 24.09.2015

24 вересня 2015 року відбулось засідання колегії департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації за участю голови обласної державної адміністрації Степана Барни.


У МВФ відзначають прогрес Мінсоцполітики у залученні громадян до нової системи житлових субсидій 23.09.2015

Під час зустрічі заступника Міністра соціальної політики України Віталія Мущиніна з експертом місії Міжнародного валютного фонду Бретом Райнером йшлося про динаміку надання населенню субсидій на енергоносії і перспективи запровадження оновленої програми субсидіювання громадян за спрощеною процедурою.


22 вересня в Тернопільському регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації проведено навчання 22.09.2015

22 вересня в Тернопільському регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено навчання із заступниками начальників управлінь-начальниками відділів з питань праці управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій.


З вересня 2015 року виплата державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та на дітей-інвалідів буде провадитись у підвищених розмірах 21.09.2015

Законом України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" визначено право на матеріальне забезпечення за рахунок коштів Державного бюджету України та соціальний захист інвалідів з дитинства та дітей-інвалідів шляхом встановлення державної соціальної допомоги у відсотках від прожиткового мінімуму.


Вгору