новини
діяльність
структура
пошта
посилання

ІНФОРМАЦІЯ 25.07.2014

ІНФОРМАЦІЯ щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції


Заходи Уряду щодо соціального захисту населення 25.07.2014

Заходи Уряду щодо соціального захисту населення


18 вересня 2014 року 18.09.2014
Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Андрійович Боярський взяв участь у селекторній нараді з питань виконання планів заходів по зменшенню споживання природного газу на 30% протягом опалювального періоду 2014-2015 років та стану готовності житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.
Про “Тернопільський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів” 18.09.2014
На п’ятому пленарному засіданні 50 сесії Тернопільської обласної ради прийнято рішення про утворення комунальної установи Тернопільської обласної ради "Тернопільський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів”. Цільовим призначенням цього закладу є здійснення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на розвиток та коригування порушень розвитку дітей-інвалідів, навчання їх основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей, створення передумов для інтеграції у суспільство.
18 вересня 2014 року 18.09.2014

Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський взяв участь у п’ятому пленарному засіданні 50 сесії Тернопільської обласної ради.


18 вересня 2014 року 18.09.2014
Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Андрійович Боярський взяв участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики та праці, міграції, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів
18 вересня 2014 року 18.09.2014
Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський взяв участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства і дитинства.

Людмила Денісова провела засіданя Президії Національної тристоронньої соціально-економічної ради 16.09.2014
Голова Національної тристоронньої соціально-економічної ради, Міністр соціальної політики України Людмила Денісова провела засідання Президії Національної ради. Міністр поінформувала сторони профспілок та роботодавців про хід роботи Уряду над проектом Державного бюджету України на 2015 рік.
Спрощено процедуру внесення інформації про громадянина до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги 12.09.2014
З переліку документів, які подаються громадянами для внесення інформації про них до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, виключено довідку про склад сім’ї. За словами Міністра соціальної політики Людмили Денісової, таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів України.
Перелік документів, необхідних для призначення щомісячної компенсації непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги, буде зменшено, - Мінсоцполітики 12.09.2014
Перелік документів, необхідних для призначення щомісячної компенсаційної виплати непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги, буде зменшено, а сам Порядок призначення і виплати зазначених компенсацій - спрощено. Про це повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова. За її словами, з цією метою Уряд вніс відповідні зміни до своєї постанови від 29 квітня 2004 року № 558.