новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


У ці урочисті святкові дні сердечно вітаю Вас, шановні краяни, з Воскресінням Христовим! 28.04.2016

Хай лине увись передзвін великодній,
І кличе молитва душу в політ!
Хай зійдуть на землю щедроти Господні
І крила розгорне оновлений світ.


На базі Петриківського обласного геріатричного пансіонату 26-28 квітня Наталя Семагіна провела навчальний семінар для працівників закладів системи соціального захисту населення з основ довготривалого догляду за підопічними. 04.05.2016
Цикл лекцій прослухали 25 медичних сестер та соціальних працівників із будинків-інтернатів та територіальних центрів соціального обслуговування Тернопільської, Івано-Франківської та Рівненської областей.
Коштів у Державному бюджеті України вистачить для того, щоб надати субсидії всім, хто внаслідок підвищення тарифів потребуватиме допомоги від держави. 04.05.2016
За нашими розрахунками, кількість субсидіантів в наступному опалювальному сезоні зросте приблизно до 7,5 – 8 млн родин. Тому ми чітко можемо сказати, що тих 40 млрд грн, які зафіксовані в Державному бюджеті на субсидії, нам вистачить.
Кожна родина, яка не зможе самостійно сплачувати за житлово-комунальні послуги, отримає підтримку від держави 04.05.2016
Одночасно з рішенням щодо нових цін на природний газ Урядом України ухвалене й рішення щодо удосконалення механізму надання житлових субсидій для підвищення ефективності цієї програми.
Урядом ухвалено постанову щодо деяких питань соціального захисту ветеранів війни та членів їх сімей 04.05.2016
Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову „Про внесення змін до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” щодо виплати одноразової грошової допомоги волонтерам, добровольцям, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, та членам сімей загиблих”.
З травня 2016 року виплата державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та на дітей-інвалідів буде проводитись у підвищених розмірах 04.05.2016
Законом України „Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам” визначено право на матеріальне забезпечення за рахунок коштів Державного бюджету України та соціальний захист інвалідів з дитинства та дітей-інвалідів шляхом встановлення державної соціальної допомоги у відсотках від прожиткового мінімуму.
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову „Про збільшення розмірів щорічної разової грошової допомоги до 5 травня деяким категоріям громадян”. 04.05.2016
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову „Про збільшення розмірів щорічної разової грошової допомоги до 5 травня деяким категоріям громадян”.
Проект акта розроблено на виконання вимог протоколу Організаційного комітету з підготовки і відзначення 70-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ої річниці завершення Другої світової війни від 28 квітня 2016 року з метою підвищення соціальних виплат ветеранам війни.

У Збаразькому районному ТЦСО у передвеликодній тиждень організовано виставку великодніх рушників, створених руками підопічних 04.05.2016
У Збаразькому районному ТЦСО(надання соціальних послуг) у передвеликодній тиждень, в приміщенні Збаразької міської ради, організовано виставку великодніх рушників, створених руками підопічних терцентру. 
Громадська організація нагородила орденом Вадима Боярського 28.04.2016

25 квітня у приміщенні обласної філармонії на урочистому заході, присвяченому 30-тим роковинам Чорнобильської катастрофи Тернопільська обласна громадська організація інвалідів-ветеранів внутрішніх справ «Чорнобильський щит» нагородила орденом «За гуманність та милосердя» директора департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Вадима Боярського.


Директор Збаразького районного територіального центру у 30 річницю Чорнобильської катастрофи відвідала підопічних центру – ліквідаторів страшних наслідків вибуху 27.04.2016

Директор Збаразького районного комунального територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у 30 річницю Чорнобильської катастрофи відвідала підопічних територіального центру – ліквідаторів страшних наслідків вибуху.


З нагоди вшанування 30-ї річниці катастрофи на ЧАЕС представники територіального центру Підволочиської селищної ради відвідали учасників ліквідації наслідків трагедії 27.04.2016

З нагоди вшанування 30-ї річниці катастрофи на ЧАЕС представники територіального центру надання соціальних послуг Підволочиської селищної ради відвідали учасників ліквідації наслідків трагедії, які знаходяться на обслуговуванні та надали матеріальну допомогу продуктими харчування.


Вже вкотре для підопічних Тернопільського міського територіального центру провели «День краси» 27.04.2016

У цей день тернополянки літнього віку мали змогу зробити японський масаж обличчя - «Заган», косметичну маску з глини, медитацію - «Світ троянд» для підвищення любові до себе та просто приділити час собі.


У Тернопільській обласній філармонії відбувся концерт духовної музики «Пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи» 27.04.2016

26 квітня у Тернопільській обласній філармонії відбувся концерт духовної музики «Пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи», на якому мали змогу побувати відвідувачі Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг).


30-ті роковини аварії на Чорнобильській АЕС 27.04.2016

Відповідно до плану заходів у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи та проведенням Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи, затверджених головою обласної державної адміністрації, в області вшановані учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та інші категорії постраждалих громадян.


Під час засідання Ради підтримки учасників АТО відзначили отців-капеланів 26.04.2016

Під час засідання Ради підтримки учасників АТО голова обласної державної адміністрації Степан Барна відзначив отців-капеланів. У засіданні взяв участь заступник голови Ради підтримки учасників АТО - директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський.


Вгору