новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський дав інтерв’ю журналісту Газети «Номер один» 23.04.2015
23 квітня 2015 року директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський дав інтерв’ю журналісту Газети «Номер один» під час якого висвітлено зміни, що внесені до чинного порядку призначення житлових субсидій, які вступають у дію з 1 травня цього року та спрямовані на значне спрощення механізму їх надання.
Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський відвідав інваліда І групи Каченюка Володимира Дмитровича 23.04.2015
23 квітня 2015 року директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський відвідав інваліда І групи Каченюка Володимира Дмитровича, який проживає в с. Великий Дичків Тернопільського району з метою ознайомлення з його умовами проживання та потребами.
23 квітня 2015 року директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський взяв участь у програмі «Про важливе» на ІНТБ 23.04.2015
23 квітня 2015 року директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський взяв участь у програмі «Про важливе» на ІНТБ під час якої дав роз’яснення основних положень нового порядку надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.
Проведено навчання щодо надання житлових субсидій за новим порядком з працівниками структурних підрозділів з питань сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту районних державних адміністрацій, Чортківської та Тернопільської міських рад 23.04.2015
23 квітня 2015 року, в рамках інформаційної кампанії щодо надання житлових субсидій за спрощеним порядком, у Тернопільському регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій заступником директора департаменту-начальником управління соціальних гарантій Володимиром Іваховим проведено навчання з працівниками структурних підрозділів з питань сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту районних державних адміністрацій, Чортківської та Тернопільської міських рад.
В приміщенні обласної ради професійних спілок відбулося навчання з слухачами школи молодого профактивіста 21.04.2015
21 квітня 2015 року в приміщенні обласної ради професійних спілок відбулося навчання з слухачами школи молодого профактивіста на тему: «Державний нагляд і громадський контроль за охороною праці», участь у якому прийняв головний державний експерт з умов праці департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Рус Н.О.
Тернопільщина готується до відзначення роковин Чорнобильської катастрофи 21.04.2015

29-ті роковини трагедії на Чорнобильській атомній електростанції відзначать у Тернополі 26 квітня. Про організацію та проведення заходів йшлося на засіданні організаційного комітету, яке відбулося 21 квітня під керівництвом т.в.о. заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації Івана Бабійчука.


Проведено лекційне заняття щодо призначення житлових субсидій відповідно до нового порядку з студентами та працівниками Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола 20.04.2015
20 квітня 2015 року, у лекційному залі головного корпусу Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола з ініціативи волонтерів із Лабораторії практичного права, Юридичної фірми "Гловак і партнери" та Департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА було організовано спільну акцію-навчання "Субсидії! Як їх оформити?".
В області діятиме програма підтримки осіб, які брали участь в АТО та членів сімей, загиблих під час антитерористичної операції 20.04.2015

Діятиме програма підтримки осіб, які брали участь в АТО та членів сімей, загиблих під час антитерористичної операції, створена департаментом охорони здоров’я та департаментом соціального захисту населення ОДА.


Відбулось засідання комісії з питань вирішення спорів при управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в області 20.04.2015

20 квітня 2015 року відбулось засідання комісії з питань вирішення спорів при управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в області, на якому розглядалося питання щодо визначення розміру одноразової матеріальної допомоги потерпілому внаслідок нещасного випадку, який стався при виконанні службових обов’язків.


Музиченко: Сім'ї, які звернуться за субсидіями в травні-червні, все-одно отримають їх з 1 квітня 17.04.2015

Сім'ї, які звернуться за житловими субсидіями в травні-червні, отримають їх заднім числом, тобто з 1 квітня 2015 року. Про це в ефірі радіо «Голос столиці» заявив директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко.


Документи для оформлення субсидій на Тернопільщині отримали усі домогосподарства 17.04.2015

У Тернопільській області завершили розсилання документів для оформлення житлових субсидій. Із усіма питаннями, які виникатимуть під час заповнення бланків, можна звертатись в облдержадміністрацію. У робочий час в департаменті соціального захисту населення працює гаряча лінія за номером телефону - 52-25-90.


23 учасники АТО отримали статус учасника бойових дій, 1- інваліда війни 17.04.2015

Станом на 01 квітня 2015 року в Тернопільській області 23 особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, надано статус учасника бойових дій, 1 – статус інваліда війни.


В ОДА відбулося засідання ради учасників АТО 17.04.2015

Під керівництвом голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни 16 квітня в ОДА відбулося засідання ради учасників АТО.


Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський у програмі обласного радіо з питань оновленого порядку надання житлових субсидій 16.04.2015

16 квітня 2015 року директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський взяв участь у програмі обласного радіо з питань оновленого порядку надання житлових субсидій.


15 квітня 2015 року на телеканалі ТТБ в програмі «На часі» взяв участь директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський 16.04.2015

15 квітня 2015 року на телеканалі ТТБ в програмі «На часі» взяв участь директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський. Протягом півтора години прямого ефіру тернополяни мали змогу задавати питання щодо оновленого порядку надання житлових субсидій.


Вгору