новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Нові можливості та практики розвитку бібліотечного обслуговування 26.07.2016

21 липня 2016 року Заступник директора тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Заяць Андрій Романович взяв участь у семінарі для завідувачів міськими бібліотеками на тему: «Нові можливості та практики розвитку бібліотечного обслуговування», який відбувся у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці.


З метою пізнання рідного краю, голова профспілки Збаразького РТЦСО (надання соціальних послуг), Наталя Яцюк, організувала для працівників екскурсію до визначних місць України. 25.07.2016

Кришталева печера, (с. Кривче, Борщівський р-н, Тернопільська обл.), одна з найбільших гіпсових печер Европи. Середня ширина ходів — 2,0 м, середня висота — 2,7 м. Відома печера ще з 1721 року. Перед гостями печери — два з половиною кілометри екскурсійної траси, 67 м над нами, півтори години шляху у світі казки. Це єдина освітлена печера на Тернопільщині. Маршрут починався 500 метровим Вхідним коридором, стіни якого виблискують гіпсами, що нагадують листя папороті, переходить у зал Скель, Коридор кам'яних бурульок, де зі стелі звисають химерні гіпсові нарости, а в Зоологічному залі гіпси нагадують різних тварин.


Підопічні Тернопільського терцентру можуть скористатися послугою кур’єрської доставки книг 22.07.2016

21 липня у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся семінар на тему: «Нові можливості та практики розвитку бібліотечного обслуговування», на який було запрошено і представників Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг).


Мінсоцполітики: субсидія - це не допомога, а можливість заощаджувати свій сімейний бюджет 22.07.2016

Про це заявив заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін під час зустрічі з представниками регіональних ЗМІ на семінарі з питань енергоефективності та тарифної політики Уряду.


Інформація про роботу управління праці та соціального захисту населення Бучацької райдержадміністрації за І півріччя 2016 року 19.07.2016

В управлінні праці та соціального захисту населення Бучацької районної державної адміністрації станом на 01.07.2016 року штатна чисельність працівників становить 45 чол., в тому числі 44 державних службовців.


Щодо чисельності пільговиків та відшкодування пільг 18.07.2016

Станом на 01.07.2016 на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, в Тернопільській області перебувало 272 601 особа, яка має право на пільги. Зазначена чисельність громадян мала понад 484 тисячі статусів (посвідчень).


Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський відвідав Почаївський психоневрологічний будинок-інтернат 18.07.2016

У ході робочої поїздки на Кременеччину, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський відвідав Почаївський психоневрологічний будинок-інтернат, де ознайомився з ходом ремонтних робіт покрівлі.


Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації взяв участь у відкритті управління праці та соціального захисту населення міста Кременець 15.07.2016

15 липня відбулося відкриття управління праці та соціального захисту населення Кременецької міської ради за участю директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадима Боярського, голови Кременецької районної державної адміністрації Сергія Сімчука, голови Кременецької районної ради Володимира Стефанського та Кременецького міського голови Олексія Ковальчука.


Вадим Боярський на брифінгу роз’яснив, що зростання тарифів на житлово-комунальні послуги жодним чином не впливає на бюджет сім’ї, яка отримує субсидію 15.07.2016

Жителям області подавати документи на оформлення субсидій краще зараз – за кілька місяців до початку опалювального періоду. Таким чином вдасться уникнути великого напливу бажаючих отримати субсидію коли почнуть опалювати домівки і рахунки за опалення суттєво зростуть.


Працівники відділення соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування Шумського району підготували для своїх підопічних майстер–клас 14.07.2016

13 липня працівники відділення соціально-побутової адаптації Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шумського району спільно з працівниками Шумської центральної бібліотеки підготували для своїх підопічних майстер–клас із плетіння паперової лози.


Відбулось засідання колегії департаменту соціального захисту населення ОДА 14.07.2016

14 липня під головуванням директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадима Боярського відбулося засідання колегії департаменту соціального захисту населення ОДА. Серед присутніх були начальники райміськуправлінь, директори територіальних центрів, будинків-інтернатів, центрів реабілітації дітей-інвалідів, та керівники структурних підрозділів.


Вадим Боярський: «На добробут тернополян, які отримують субсидії, зрослі тарифи жодним чином не впливатимуть» 14.07.2016

Станом на початок липня 187 тисяч мешканців Тернопільської області отримують державні дотації на оплату житлово-комунальних послуг.


Збаразький районний терцентр соціального обслуговування продовжує знайомитися з визначними талановитими особистостями району та особливими долями підопічних 11.07.2016

Знаймо і вітаймо своїх Героїв, поки Вони живі, щоб всупереч злу бути сильними духом. Заради Чести і Гордости України, заради предків і нащадків, заради дітей і батьків, заради себе!


Тернопільський терцентр організував зустріч любителів анекдотів 11.07.2016

У Тернопільському міському територіальному центрі соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) було проведено зустріч любителів анекдотів під назвою «З усмішкою в серці».


В територіальному центрі соціального обслуговування Лановецького району проведено "Свято родини" 08.07.2016

В територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лановецького району відділенням денного перебування було проведено "Свято родини" на яке було запрошено представників влади районну, районної дорослої бібліотеки.


Вгору