новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Щодо здійснення масового перерахунку отримувачів житлових субсидій 19.05.2015

Департамент соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації повідомляє, що у Тернопільській області здійснено перерахунок житлових субсидій на житлово-комунальні послуги у зв’язку з підвищенням тарифів з 1 квітня 2015 року.


Призначено заступників директора департаменту 15.05.2015

15 травня 2015 року директор департаменту соціального захисту обласної державної адміністрації Вадим Андрійович Боярський представив колективам департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та обласного центру по нарахуванню та контролю за здійсненням соціальних виплат новопризначеного заступника директора департаменту – начальника управління моніторингу та організаційної роботи Володимира Олексійовича Росоловського.


Погашення заборгованості за спожиті енергоносії – під контролем ОДА 14.05.2015

Перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак провів засідання обласної територіальної комісії із забезпечення розрахунків за спожиті енергоносії.


Степан Барна: «Ті, хто перешкоджають мобілізації, будуть відповідати перед законом» 14.05.2015

Впровадження додаткових заходів щодо забезпечення виконання п’ятої черги часткової мобілізації обговорили під час засідання Ради оборони Тернопільської області, яке 14 травня провів голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.


В регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації проведено короткотермінове одноденне навчання з начальниками відділів персоніфікованого обліку 14.05.2015

14 травня 2015 року в Тернопільському регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено короткотермінове одноденне навчання з начальниками відділів персоніфікованого обліку.


У регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації 13 травня навчались головні спеціалісти райміськуправлінь з питань обслуговування ветеранів війни та праці 13.05.2015

Відповідно до плану-графіку проведення семінарів у Тернопільському регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій 13 травня 2015 року навчались головні спеціалістирайміськуправлінь з питань обслуговування ветеранів війни та праці.


Працівники департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та обласного центру по нарахуванню та контролю за здійсненням соціальних виплат взяли участь у мітингу-реквіємі 08.05.2015

8 травня 2015 року з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення працівники департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та обласного центру по нарахуванню та контролю за здійсненням соціальних виплат взяли участь у мітингу-реквіємі «Сповідь перед матір'ю» та покладанні квітів до могил полеглим у Другій світовій війні та Антитерористичній операції.


Міністерство соціальної політики оголошує конкурс на заміщення вакантної посади Директора Тернопільського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства 08.05.2015

Міністерство соціальної політики відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 р. № 777 "Про проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки" оголошує конкурс на заміщення вакантної посади Директора Тернопільського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства.


Про виплату разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань 07.05.2015

З 16 квітня ц.р. в області відповідно до постанови Кабінету Міністру України від 31 березня 2015 року № 147 «Деякі питання виплати у 2015 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" і "Про жертви нацистських переслідувань" проводиться виплата разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань.


Про соціально-трудові відносини в області обговорювалось на засіданні колегії обласної державної адміністрації 06.05.2015

Упродовж 2010-2014 років заробітна плата в області зросла від 1659 до 2527 гривень, але залишається найнижчої по Україні. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський під час засідання колегії обласної державної адміністрації, яке відбулося 6 травня.


Відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам при департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації 05.05.2015

5 травня 2015 року відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам при департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, на розгляд якої було винесено 18 звернень громадян з числа пенсіонерів та інвалідів.


Для працівників органів соціального захисту населення провели навчання щодо оновленого порядку надання субсидій 05.05.2015

Для працівників органів соціального захисту населення Тернопільської області 5 травня провели семінар «На шляху до енергетичної незалежності України». Під час семінару обговорили питання щодо оновленого порядку надання житлових субсидій. Провели його представники Світового банку спільно з працівниками департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА.


Відповіді на запитання громадян щодо житлово-комунальних субсидій 05.05.2015

Відповіді на запитання громадян щодо житлово-комунальних субсидій (зі сторінки Мінсоцполітики у мережі Фейсбук).


20 поранених у зоні АТО захисників України з Тернопільщини проходитимуть реабілітацію в Аджарії 30.04.2015
В обговоренні необхідних заходів щодо формування списку, бронювання квитків та транспортних витрат взяли участь перший заступник голови облради Сергій Тарашевський, заступник голови Олег Боберський, військовий комісар Володимир Катинський, отець Іван Гуня, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації В.А.Боярський, керівники профільних підрозділів виконавчого апарату облради та ОДА, представники волонтерських організацій.
29 квітня 2015 року директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації В.А.Боярський провів селекторну нараду 29.04.2015

29 квітня 2015 року директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації В.А.Боярський провів селекторну нараду з начальниками (заступниками начальників) управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, управління соціального захисту населення, сім’ї та праці Чортківської міської ради, управління соціальної політики Тернопільської міської ради.


Вгору