новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


22 червня підопічні Тернопільського міського терцентру були запрошені на комедію «Тітка Чарлі» у театр імені Т. Г. Шевченка 29.06.2016

Ідея п’єси: все на світі може врятувати любов. В сюжеті вистави – двоє англійських студентів збираються освідчитися у коханні своїм дівчатам. Одна з дівчат отримує листа від своєї тітоньки. Телеграма руйнує всі її плани.


Напередодні відзначення 20-ї річниці Конституції України в територіальному центрі соціального обслуговування міста Чорткова проведено святкове зібрання 24.06.2016

Напередодні відзначення 20-ї річниці Конституції України в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Чорткова проведено святкове зібрання за участю підопічних та громадської організації «Захист дітей війни».


Працівники Збаразького територіального центру соціального обслуговування на чолі з директором Наталією Мандзюк з робочим візитом відвідали колег Бучацького терцентру 24.06.2016

Завідувачі відділень стаціонарного догляду, денного перебування, соціальної допомоги вдома, адресної, натуральної та грошової допомоги Збаразького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на чолі з директором Наталією Мандзюк з робочим візитом відвідали колег Бучацького терцентру.


Степан Барна: «Механізми децентралізації соціальних послуг в області мають відповідати міжнародним нормам і стандартам та задовольняти потреби громади» 24.06.2016

На завершення робочого візиту по об’єднаних територіальних громадах області, представники міністерства соціальної політики України, зустрівшись з головою облдержадміністрації Степаном Барною, підвели підсумки впровадження нових можливостей розвитку надання соціальних послуг та створення відповідної інфраструктури у новостворених громадах.


Арт-терапія для людей похилого віку 23.06.2016

17 червня у Тернопільському художньому обласному музеї відбулося відкриття виставки робіт переможців VII Всеукраїнського конкурсу карикатур. До даного заходу долучилися тернополяни літнього віку, які є відвідувачами Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг).


Субсидія - це просто! 23.06.2016

Після отримання платіжок за опалення все більше людей звертається за призначенням житлової субсидії в органи соцзахисту. Попри те, що процес їх оформлення спрощений, серед громадян все одно ходить багато чуток про те, як правильно користуватися державною допомогою. Фахівці Мінсоцполітики дали роз'яснення щодо найпоширеніших помилкових суджень громадян.


Візит представників мінсоцполітики позначився на розвитку соціальних послуг громад 23.06.2016

22 червня, у рамках робочої поїздки по територіальних громадах області, представники Міністерства соціальної політики з керівниками соціальної сфери області відвідали Мельнице-Подільську об’єднану територіальну громаду.


День державної служби 23.06.2016

Вітання із професійним святом - Днем державної служби!


До 20-річчя ухвалення Основного закону держави Україна у Збаразькому районному терцентрі проведено виставку вишитих робіт підопічного терцентру Василя Онуфровича 22.06.2016

До 20-річчя ухвалення Основного закону держави Україна у Збаразькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено виставку вишитих робіт жителя с.Мала Березовиця, підопічного терцентру Василя Онуфровича.


З нагоди відзначення 20-ї річниці Конституції України в стаціонарному відділенні смт Товсте Заліщицького району було проведено лекцію 22.06.2016

З нагоди відзначення 20-ї річниці Конституції України 20 червня в стаціонарному відділенні для постійного тимчасового проживання смт Товсте було проведено тематичну лекцію на тему: «Конституція України із глибин віків і до сьогодення» та невеликий святковий концерт.


Надання державної соціальної допомоги 22.06.2016

Станом на 01.06.2016 року на обліку в управліннях соціального захисту населення області перебувало 76292 одержувача різних видів державних соціальних допомог. За січень-травень поточного року здійснено нарахувань на суму 570,8 млн. гривень.


У Теребовлянській територіальній громаді децентралізовують соціальні послуги 22.06.2016

22 червня представники Міністерства соціальної політики разом з керівниками соціальної сфери області з робочим візитом відвідали Теребовлянську територіальну громаду.


21 червня відбулось засідання «круглого» столу представників Генштабу Збройних Сил України та ради підтримки учасників антитерористичної операції при облдержадміністрації 22.06.2016

До Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, в Тернопільській області внесено 3157 громадян, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України на Сході. З них 53 — інваліди війни. Про це повідомив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час наради з питань військово-цивільного співробітництва.


В територіальному центрі Лановецького району було проведено захід на тему "Призову громадян України чоловічої статті на строкову військову службу" 21.06.2016
В територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лановецького району було проведено відділенням денного перебування захід на тему "Призову громадян України чоловічої статті на строкову військову службу"
Вечір ретро-музики для людей похилого віку 17.06.2016

Вже стало хорошою традицією організовувати цікаві, пізнавальні заходи для самотніх людей літнього віку, які перебувають на обслуговуванні у Тернопільському міському територіальному центрі соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг).


Вгору