новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Субсидія без "прописки" можлива на підставі договору оренди житла 26.09.2016
Громадяни України, які не змогли оформити субсидію через відсутність так званої офіційної «прописки», мають можливість повторно звернутися до органів соціального захисту, оформивши договір оренди житла у довільній формі. Про це заявляє Міністр соціальної політики України Андрій Рева.
Арт-терапія для людей похилого віку Шумського району 26.09.2016
Нещодавно для людей похилого віку працівники відділення денного перебування Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шумського районуорганізували арт-терапевтичнезаняття.
Мінсоцполітики: Затверджено Порядок створення, ведення та доступу до відомостей Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб 26.09.2016
Кабінет Міністрів своєю постановою затвердив Порядок створення, ведення та доступу до відомостей Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб. Мінсоцполітики розробило цей проект акта з метою врегулювання питань забезпечення єдиного державного обліку фізичних осіб, які є внутрішньо переміщеними.
Директор департаменту соціального захисту населення Вадим Боярський взяв участь у засіданні колегії Міністерства соціальної політики України 23.09.2016
„Про реформування системи соціального захисту населення у 2016  та 2017 роках” говорили широким колом фахівців соціального захисту, керівників галузевих обласнихта міських  департаментів країни  на  колегії Міністерства соціальної політики України. Головував на заході Міністр Андрій Рева. 
У разі збільшення кількості зареєстрованих осіб субсидію не скасовують, а перераховують 23.09.2016
Суттєвих змін в системі житлових субсидій не відбулося. Норма, відповідно до якої громадяни зобов’язані інформувати органи соціального захисту населення про зміни у складі сім’ї, діє в Україні з лютого 2015 року. Постановою №635 від 14 вересня 2016 року Кабінет Міністрів України лише конкретизував право управлінь соцзахисту призупинити нарахування субсидій у разі виявлення порушення діючого українського законодавства, наголошують в Мінсоцполітики.
Роз'яснення Мінсоцполітики щодо визначення права на пенсію за віком на пільгових умовах 23.09.2016
Відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 № 461 ,,Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах”
«Молитва і малюнок для воїна» від підопічних Збаразького терцентру 23.09.2016
Працівники відділення денного перебування Збаразького територіального центру соціального обслуговування в Міжнародний День Миру з підопічними відділення стаціонарного догляду провели захід «Молитва і малюнок для воїна». 
НАДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ 23.09.2016
Станом на 01.09.2016 року на обліку в управліннях соціального захисту населення області перебувало 73672 одержувача різних видів державних соціальних допомог. За січень-серпень  поточного року здійснено нарахувань на суму 923,8 млн. гривень. 
Із загальної чисельності державну допомогу сім’ям з дітьми отримувало 44179 одержувача, здійснено нарахувань на 439,7 млн. гривень. 

Продовжуючи інформаційну-роз’яснювальну роботу в області щодо деяких змін у наданні субсидій перед початком опалювального сезону директор департаменту соціального захисту населення Вадим Боярський провів прес-конференцію 21.09.2016
Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський сьогодні на прес-конференції розповів, що потрібно знати до початку опалювального сезону про субсидії та про деякі зміни, які уряд зробив для непрацюючих громадян
У Гусятинському терцентрі завершуються ремонтні роботи, які здійснюються за рахунок канадських благочинців 21.09.2016
Цьогоріч, вже вкотре, на покращення умов у приміщенні відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру Гусятинського району, що у місті Копичинцях, Фонд ‘’Медичне милосердя’’ (Канада) виділив спонсорську допомогу.
В прямому ефірі «Ранку з ТТБ» Вадим Боярський розповів, що потрібно знати до початку опалювального сезону про субсидії та про деякі зміни, які уряд зробив для непрацюючих громадян, які у поточному році виходять на пенсію 20.09.2016
Кабінет Міністрів України прийняв рішення, відповідно до якого пенсіонерам, які перестали працювати у цьому році і не мають інших доходів, крім пенсії, при розрахунку розміру субсидії не враховувати дохід за весь минулий рік, а брати до уваги лише розмір щомісячної пенсії. 
Майстер-клас із виготовлення «талісману гарного настрою» для людей похилого віку 19.09.2016
Чудового осіннього дня у Тернопільському міському територіальному центрі соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) зібралися творчі та креативні люди старшого покоління на майстер-клас із виготовлення «талісману гарного настрою», який провела психолог та арт-терапевт Зоряна Михальська.
Для підопічних терцентру, що проживають у м.Копичинці, організовано екскурсію до місцевого музею 19.09.2016
Копичинецький музей є одним із унікальних, так як об’єднує і зберігає матеріали історії театрального і мистецького життя краю в минулому і сьогоденні.
Сучасному стаціонарному закладу для людей поважного віку в Шумському районі бути!!! 16.09.2016
Виконуючи завдання голови облдержадміністрації Степана Барни, директор департаменту соціального захисту населення Вадим Боярський ознайомився з ходом ремонтних робіт стаціонарного закладу для людей похилого віку Шумського району.
Благодійний фонд «Апостол» надав допомогу стаціонарним закладам соціального захисту населення області 16.09.2016
Нещодавно на адреси дитячих, психоневрологічних та геріатричного будинків-інтернатів області надійшла гуманітарна допомога від благодійного фонду «Апостол» у вигляді продуктів харчування. 

Вгору