новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


У Тернопільському терцентрі проводять майстер-класи із декорування посуду 02.12.2016
Нещодавно у відділенні денного перебування Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг)  для тернополян похилого віку було проведено майстер-клас з декорування баночок. У ході майстер-класу тернополяни розмальовували баночки фарбами та прикрашали їх за допомогою ниток, стрічок та тканин.

Очільники області відвідали Петриківський будинок-інтернат 01.12.2016
Напередодні Міжнародного дня інвалідів, який щороку відзначають 3 грудня, голова Тернопільської ОДА Степан Барна, голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук та директор департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Вадим Боярський відвідали вихованців установи Тернопільської обласної ради «Петриківський обласний комунальний дитячий будинок-інтернат», який розташований у селі Петриків Тернопільського району.
Підопічні Теребовлянського психоневрологічного будинку-інтернату відвідали святі у Зарваниці 30.11.2016
Адміністрація Теребовлянського психоневрологічного будинку-інтернату організувала підопічним поїздку до Марійського духовного центру в Зарваниці. Підопічні після святої літургії мали можливість пройтися святими місцями, Хресною дорогою, відвідати Собор Зарваницької Матері Божої, Святотроїцький монастир, побачили образ Зарваницької Богородиці.
У Шумському терцентрі підопічних навчали володіти собою у стресових ситуаціях 29.11.2016
25 листопада для людей похилого віку працівники відділення денного перебування Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шумського району провели тренінг «Профілактика та подоланнястресовихстанів».
Тренінг проводився з метою психологічної профілактики негативних особистісних утворень, які заважають підвищенню адекватності самосвідомості й знижують рівень соціальної та психологічної компетентності.
НАДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ 28.11.2016
Станом на 01.11.2016 року на обліку в управліннях соціального захисту населення області перебувало 74734 одержувача різних видів державних соціальних допомог. За січень-жовтень поточного року здійснено нарахувань на суму 1161,3 млн. гривень.
Із загальної чисельності державну допомогу сім’ям з дітьми отримувало 44825 одержувачів, здійснено нарахувань на 553,8 млн. гривень.
Заступник директора департаменту Олег Воронкарозповів про порядок та особливості надання житлових субсидій працівникам Укрзалізниці 25.11.2016
25 листопада заступник директора департаменту – начальник управління соціальних гарантій департаменту соціального захисту населення Олег Воронка ознайомив з порядком призначення житлових субсидій працівників ПАТ «Укрзалізниця». В ході заходу були розглянуті питання щодо застосування положень Постанови КМУ № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»в особливих випадках.
Директор департаменту соціального захисту населення Вадим Боярський зустрівсяіз студентами-першокурсниками спеціальності «Соціальна робота» 25.11.2016
25 листопада студенти першокурсники спеціальності «Соціальна робота» інституту педагогіки та психології Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка мали можливість ознайомитися з роботою департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА: системою надання соціальних допомог та пільг жителям області,роботою територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), будинків-інтернатів, центрів реабілітації дітей-інвалідів. Про це їм просто та доступно розповів директор департаменту соціального захисту населення Вадим Боярський.
31 бійцям-добровольцям присвоєно статус «Учасник бойових дій – доброволець» 25.11.2016
24 листопада, під співголовуванням заступника голови облдержадміністрації Юрія Юрика та заступника голови обласної ради Любомира Крупи, за участі директора департаменту соціального захисту населення Вадима Боярського відбулось засідання комісії з встановлення статусу учасникам бойових дій – добровольцям, які захищали або захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.
В результаті роботи розглянуто 36 справ бійців-добровольців: 31 з них – призначено статус «Учасник бойових дій – доброволець», а решту справ перенесли на розгляд наступного засідання, у зв’язку з деякими неточностями у документах. Також комісія обговорила можливі шляхи вирішення компенсації бійцям-добровольцям сплати комунальних послуг. Уданому питанні вирішено звернутись в органи місцевого самоврядування з проханням спрямувати на відшкодування вартості комунальних послуг кошти з місцевих бюджетів.
Підопічні Лановецького терцентру передали бійцям АТО власноруч виготовлені теплі речі 24.11.2016
У стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лановецького району фукціонує клуб «Промінь надії». Нещодавно у клубі було проведено заняття з рукоділля, в якому взяли участь люди з інвалідністю та мешканці стаціонарного відділення. Вироби, які було виготовлено власноруч (безрукавка та носки) передали для бійців АТО.
У Бережанському психоневрологічному будинку-інтернаті призначено нового виконуючого обов’язки директора установи 23.11.2016
«По можливості хочу оновити колектив, замінюючи деяких недобросовісних працівників новими – активними, ініціативними та порядними та використати усі можливості для покращення матеріально-побутових умов проживання підопічних. Докладу усі зусилля для ефективного співробітництва у діалозі між церквою і владою»,- запевняє новопризначений в.о. директора.
Підопічним Тернопільського терцентру здійснили безкоштовне медичне обстеження, видали окуляри та палиці з підлокітниками 22.11.2016
19 листопада підопічні Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) мали змогу отримати безкоштовне медичне обстеження в рамках постійно діючої програми «Добро людям».
Мешканці Тернополя отримали безкоштовну медичну консультацію лікаря-офтальмолога та експрес-діагностику рівня вмісту цукру в крові. Всім бажаючим вимірювали артеріальний тиск. Окрім того, після обстеження лікаря безкоштовно видавали окуляри та палиці з підлокітниками. Також малозабезпеченим громадянам міста давали продуктові набори.
Вадим Боярський: У засобах масової інформації інколи з’являються неточності щодо умов нарахувань житлових субсидій, тому закликаю громадян звертатися безпосередньо до органів соціального захисту 21.11.2016

У найближчі два місяці за субсидіями звернуться ще близько 30 тис жителів Тернопільщини. Про це за результатами скайп-наради повідомив директор департаменту з питань соціального захисту ОДА Вадим Боярський. Він нагадав, що призначення допомоги від держави на оплату комунальних послуг не має обмежень у термінах. «Обмеження щодо права звернення за субсидіями немає. Тому ми закликаємо громадян активно звертатися до місцевих органів соціального захисту, уточняти цю можливість для себе. Адже механізм субсидій дозволяє заощаджувати родинні бюджети», - наголошує Вадим Боярський.


Директор департаменту соціального захисту населення Вадим Боярський, на успішних прикладах, розповів представникам селищних громад як працює соціальний захист в умовах децентрацізації 18.11.2016
17 листопада директор департаменту соціального захисту населення Вадим Боярський виступив модератором практикуму на тему: «Повноваження органів місцевого самоврядування у сфері соціального захисту населення. Законодавче регулювання та практика застосування в умовах децентралізації влади» проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який організувала Асоціація міст України за підтримки USAID.
Свято української пісні у Петриківському геріатричному пансіонаті 18.11.2016
Нещодавно у Петриківському геріатричному пансіонаті відбулось свято української пісні, співорганізатори якого - викладач Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя Галина Шот і депутат Тернопільської міської ради від партії "Громадянська позиція" Андрій Газилишин. 
Своєю зворушливою та патріотичною історією життя поділилась підопічна Збаразького тецентру 18.11.2016
«Якщо охарактеризувати своє життя, то така в мене доля була, як в нашої України. Кому не лінь, всі били і катували, а я відбивалася, боронилася і не розуміла за що катують. Ще до москалів мене били поляки, бо зачасто співала українські пісні. За радянської влади наша родина зазнала ще більших поневірянь. Коли почалась II світова війна, моя сім`я активно допомагала воякам: доставляли хлопцям продукти харчування та допомагали інформаційно. 

Вгору